Novago Företagsutveckling Ab

Kundbetjäning och tidsbeställning:

(019) 369 1865 eller via e-post

Vi håller sommarstängt
17. – 28.7.2017 och betjänar
igen 31.7.2017. Vi önskar
alla en god sommar!

Lojo
Nummisvägen 12-14
08100 Lojo

Raseborg
Raseborgsvägen 9
10600 Ekenäs

 

Novago Företagsutveckling Ab:s styrelse

Medlem
Mikael Borgman, blivande ordf.
Mika Herpiö, blivande viceordf.
Teuvo Sarin
Nana Närhi
Ulla Vilén-Gunnarsson
Juha-Pekka Isotupa

Suppleant
Camilla Grundström
Kirsi Mantua-Kommonen
Ari Pihlström
Dennis Strandell
Jarl Boström
Pekka Puistosalo

TomGammals1_web

Tom Gammals

Verkställande direktör
+358 50 9111 866
tom.gammals@novago.fi
Lojo
roy-sjoblom[1]

Roy Sjöblom

Företagsrådgivning
+358 44 369 1036
roy.sjoblom@novago.fi
Raseborg
Eloranta Anne-Kirsi_web

Anne-Kirsi Eloranta

Ekonomichef
+358 44 270 0560
anne-kirsi.eloranta@novago.fi
Lojo
Minna Kylanpaa2015_www

Minna Kylänpää

Företagsrådgivning
+358 50 527 6696
minna.kylanpaa@novago.fi
Lojo
marttina-sundqvist[1]

Martina Sundqvist

Företagsrådgivning
+358 44 369 1866
martina.sundqvist@novago.fi
Raseborg
jarkko-toivonen[1]

Jarkko Toivonen

Företagsrådgivning, Village Waters-projektet
+358 50 306 6210
jarkko.toivonen@novago.fi
Lojo
markku-nordstrom_web

Markku Nordström

VALTAUS-projektet, energirådgivning
+358 44 373 1301
markku.nordstrom@novago.fi
Lojo
Tiina Lindholm_web

Tiina Lindholm

Go 4 Work! -rekrytjänster
+358 44 479 7009
tiina.lindholm@novago.fi
Lojo
alexandra-stoor_web

Alexandra "Sandra" Stoor

Go 4 Work! -rekrytjänster
+358 44 700 4199
sandra.stoor@novago.fi
Lojo, Raseborg
satu-osterberg_web147x190

Satu Österberg

Go 4 Work! -rekrytjänster
358 44 759 9779
satu.osterberg@novago.fi
Lojo
minna-mari-tiihonen[1]

Minna-Mari Tiihonen

Kundtjänst, kommunikation
+358 44 374 0334
minna-mari.tiihonen@novago.fi
Lojo
tyhja kuva 147x150

.

lumo_tunnus_en_sininen_rgb

Regionens turism

Turismen i LUMO Oy
www.lumomatkailu.com, www.visisouthcoastfinland.fi