Yhteystiedot

Novagosta saat neuvontaa ja ohjausta yrityksesi tarpeisiin jokaisessa vaiheessa. Neuvomme perustamisessa, liiketoimintasi kehittämisessä, kansainvälistymisen ja rahoituksen kiemuroissa ja haasteiden yllättäessä. Meiltä saat avun yrityksen osto- ja myyntitilanteissa tai kun sukupolvenvaihdos on ajankohtainen. Palvelemme myös rekrytointiin ja henkilöstöhallintoon liittyvissä tilanteissa. Tarjoamme henkilökohtaista, luottamuksellista ja maksutonta neuvontaa ja ohjausta yrityksen koko elinkaaren vaiheissa. Toimipisteemme ovat Lohjalla ja Raaseporissa, mutta liikumme ketterästi yritysasiakkaidemme luokse Hangon, Inkoon, Lohjan, Raaseporin ja Siuntion alueella. Yritysneuvojillamme on kokemusta, innostusta ja verkostot. Novago on osa valtakunnallista Suomen Uusyrityskeskusten verkostoa.

Yhteystiedot

Tom Gammals

Toimitusjohtaja

+358 50 911 1866 tom.gammals@novago.fi Lohja
Anne-Kirsi Eloranta

Anne-Kirsi Eloranta

Talouspäällikkö

+358 44 270 0560 anne-kirsi.eloranta@novago.fi Lohja
Minna-Mari Tiihonen

Minna-Mari Tiihonen

Asiakaspalvelu, viestintä

+358 44 374 0334 minna-mari.tiihonen@novago.fi Lohja
Martina Sundqvist

Martina Sundqvist

Uusyritysneuvonta, Startti Plus

+358 44 369 1866 martina.sundqvist@novago.fi Raasepori

Satu Österberg

Uusyritysneuvonta, Startti Plus

+358 44 759 9779 satu.osterberg@novago.fi Lohja

Terja Patama

Uusyritysneuvonta, Startti Plus

+358 40 047 1904 terja.patama@novago.fi Lohja

Jarkko Toivonen

Yritysneuvonta, RECOIN-hanke

+358 50 306 6210 jarkko.toivonen@novago.fi Lohja

Roy Sjöblom

Yritysneuvonta

+358 44 369 1036 roy.sjoblom@novago.fi Raasepori

Tiina Lindholm

Rekrypalvelut

+358 44 479 7009 tiina.lindholm@novago.fi Lohja
Esa Viitamo

Esa Viitamo

Pk- yrityksille suunnattu kehittämishanke (TUTKA)

+358 44 768 1045 esa.viitamo@novago.fi Lohja

Alexandra Stoor

Matkailualan yritysneuvonta (Welcome)

+358 44 700 4199 alexandra.stoor@novago.fi  Raasepori
Taina Jukola

Taina Jukola

Matkailualan yritysneuvonta (Welcome)

+ 358 44 758 5691 taina.jukola@novago.fi Lohja

Ota yhteyttä

Novago Yrityskehitys Oy

LOHJA: Nummentie 12-14, 08100 Lohja

RAASEPORI: Raaseporintie 9, 10600 Tammisaari

Ajanvaraukset toimipisteisiin: 019 369 1865 tai info@novago.fi

Aukioloajat: ma- pe avoinna klo 9.00 – 15.00 (muina aikoina sopimuksen mukaan)

Poikkeusaukioloajat 2019:
Jouluaika ja vuoden vaihde tuo muutoksia aukioloaikoihimme!

  • ma-pe 23. – 29.12.2019 olemme joululomalla
  • ma 30.12.2019 avoinna klo 9.00 – 15.00
  • ti 31.12.2019 avoinna klo 9.00 – 13.00
  • ke 1.1.2020 suljettu
  • to-pe 2. – 3.1.2020 avoinna klo 9.00 – 15.00
  • ma 6.1.2020 suljettu
  • 7.1.2020 alkaen avoinna normaalisti klo 9.00 – 15.00Meille voi laittaa sähköpostia info@novago.fi niin otamme teihin yteyttä.

    Palauttetta: tom.gammals@novago.fi

KARTTA

Novago Yrityskehitys Oy Nummentie 12-14, 08100 Lohja   Ajanvaraukset toimipisteisiin 019 369 1865 info@novago.fi

Tiesitkö, että..

Uusyrityskeskusten laatukriteerit edellyttävät, että kahden vuoden kuluttua yli 90 prosenttia ja viiden vuoden kuluttua 80 prosenttia uusyrityskeskusten kautta toimintansa aloittaneista yrityksistä on edelleen toiminnassa.