Yhteystiedot

Novagosta saat neuvontaa ja ohjausta yrityksesi tarpeisiin jokaisessa vaiheessa. Neuvomme perustamisessa, liiketoimintasi kehittämisessä, kansainvälistymisen ja rahoituksen kiemuroissa ja haasteiden yllättäessä.

Meiltä saat avun yrityksen osto- ja myyntitilanteissa tai kun sukupolvenvaihdos on ajankohtainen. Palvelemme myös rekrytointiin ja henkilöstöhallintoon liittyvissä tilanteissa. Tarjoamme henkilökohtaista, luottamuksellista ja maksutonta neuvontaa ja ohjausta yrityksen koko elinkaaren vaiheissa.

Toimipisteemme ovat Lohjalla ja Raaseporissa, mutta liikumme ketterästi yritysasiakkaidemme luokse Hangon, Inkoon, Lohjan, Raaseporin ja Siuntion alueella. Yritysneuvojillamme on kokemusta, innostusta ja verkostot. Novago on osa valtakunnallista Suomen Uusyrityskeskusten verkostoa.

Yhteystiedot

Tom Gammals

Toimitusjohtaja

+358 50 911 1866
tom.gammals@novago.fi
Lohja

 

Anne-Kirsi Eloranta

Anne-Kirsi Eloranta

Talouspäällikkö

+358 44 270 0560
anne-kirsi.eloranta@novago.fi
Lohja

Minna-Mari Tiihonen

Minna-Mari Tiihonen

Asiakaspalvelu, viestintä

+358 44 374 0334
minna-mari.tiihonen@novago.fi

Lohja

Markku Nordström

Pk-yritysten kasvuvalmennus (VALTAUS), energianeuvonta

+358 44 373 1301
markku.nordstrom@novago.fi
Lohja

Tiina Lindholm

Rekrypalvelut

+358 44 479 7009
tiina.lindholm@novago.fi
Lohja

Satu Österberg

Uusyritysneuvonta, rekrypalvelut

+358 44 759 9779 satu.osterberg@novago.fi
Lohja

Alexandra Stoor

Matkailualan yritysneuvonta (Welcome)

+358 44 700 4199
alexandra.stoor@novago.fi 
Tammisaari

Roy Sjöblom

Yritysneuvonta

+358 44 369 1036
roy.sjoblom@novago.fi
Raasepori

Martina Sundqvist

Martina Sundqvist

Yritysneuvonta, uusyritysneuvonta

+358 44 369 1866
martina.sundqvist@novago.fi
Raasepori

Jarkko Toivonen

Yritysneuvonta, Village Waters-hanke

+358 50 306 6210
jarkko.toivonen@novago.fi
Lohja

Terja Patama

Uusyritysneuvonta

+358 40 047 1904
mailto:terja.patama@novago.fi
Lohja

Ota yhteyttä

Novago Yrityskehitys Oy
LOHJA:
Nummentie 12-14, 08100 Lohja
RAASEPORI:
Raaseporintie 9, 10600 Tammisaari
Ajanvaraukset toimipisteisiin:
019 369 1865
info@novago.fi

Aukioloajat:
ma- pe avoinna klo 9.00 – 15.00 (muina aikoina sopimuksen mukaan)

Poikkeusaukioloajat:
pe 7.12. ja ma 10.12. klo 9 – 15 olemme vaihtelevasti paikalla.
Parhaiten tavoitat meidät puhelimella tai sähköpostilla.
Päivystys numerossa 044 374 0334 (Minna-Mari Tiihonen) ja info@novago.fi.

Pahoittelemme asiasta mahdollisesti aiheutuvaa haittaa.

KARTTA

Novago Yrityskehitys Oy Nummentie 12-14, 08100 Lohja   Ajanvaraukset toimipisteisiin 019 369 1865 info@novago.fi

Ota yhteyttä

7 + 13 =

Tiesitkö, että..

Uusyrityskeskusten laatukriteerit edellyttävät, että kahden vuoden kuluttua yli 90 prosenttia ja viiden vuoden kuluttua 80 prosenttia uusyrityskeskusten kautta toimintansa aloittaneista yrityksistä on edelleen toiminnassa.